Lapas Piemērs
Reģistrējies
Lai izmantotu Web Lapas Veidotāju ir nepieciešams reģistrēties. Reģistrācija ir bezmaksas.
Izmēģini 15 dienas!
Lai sāktu veidot savu lapu ar lapas veidotāju SiteBuilder, pēc reģistrācijas nepieciešams pieslēgties. Izpildi 7 soļus un lapa būs gatava. Tas tiešām ir viegli! Izveidot vienkāršu web lapu var pat 5 minūtēs.
Pirms pirkšanas izmēģini
Izveidotā web lapa būs pieejama tiešsaistē 15 dienas. Ja vēlies ilgāk, tad jāpiesakās web lapas uzturēšanai. Pieslēdzies lapai un izvēlies sadaļu "Pirkt", kas atrodas blakus "SiteBuilder" ikonai. Uzturēšanas izmaksas web lapai ir sākot no 31,20 Ls/gadā (sīkāka informācija Page Zone mājas lapā). Pēc pieteikšanās web lapas uzturēšanai, lapu pārvietosim uz uzturēšanas kontu Jūsu domēna vārdā.
Web lapa internetā
Pieslēdzies savam web lapas uzturēšanas kontam un apmeklē "SiteBuilder" sadaļu. Tur atradīsi savu projektu. Lai publicētu to, izvēlies rediģēt projektu un publicē to. Bingo, tas ir pieejamas pasaulei!
PageZone SiteBuilder Iespējas
Bezmaksas lapa
Nemaksā par web lapas veidošanu, ja vari to izdarīt pats!
Ekrāna izšķirtspēja
Nofiksē platumu uz 800 punktiem vai izstiep pa visu ekrāna platumu. Atbalsta arī 800, 1024 un lielākas ekrāna izšķirtspējas.
Mēdiju faili
Nav jārūpējas par dažādu attēlu atrašanu. Piedāvājam bezmaksas ikonas, pogas, bannerus un citu grafiku - vairāk kā 700 mediju failu.
Papildus Komponentes
Bilžu albūms, viesu grāmata, apmeklētāju skaitītājs, tiešsaistes Flash redaktors u.c.
Daudzvalodība
Jūs variet izveidot web lapu dažādās valodās.
Pielāgojami Šabloni
Ja piedāvātie šabloni neatbilst Jūsu prasībām, tad variet lejuplādēt šablonu, izmanīt to pēc savas vēlmes un ielādēt atpakaļ sistēmā.
Kas ir tiešsaistes Lapas Veidotājs :: SiteBuilder ?
Lapas veidotājs SiteBuilder ir tiešsaistes (online) web lapas veidotājs ar plašām iespējām. Ar to iespējams veigli izveidot lapu pildot soli pa solim ar navigācijas vedni (navigation wizard): izveidot projektu, norādāt lapas virssrakstu, pievienot uzņēmuma nosaukumu un logo, izvēlēties lapas šablonu, izmainīt tā stilu, pievienot piemērotu lapas navigāciju, izveidot un pārvaldīt lapas struktūru, ko iespējams rediģēt ar Word'am līdzīgu redaktoru WYSIWYG, pievienot papildus komponentes, apskatīt izveidoto lapu un publicēt to.© 2009 SIA Page Zone tel.26633169